Türkiye’nin açılan ilk motorlu taşıtlar sürücü kurslarından olan TABİM Sürücü Kursu, geçmişten günümüze 20 yıla yakın bir süre içinde, 15.000′i aşkın her düzeyden sürücü yetiştirmenin haklı gururunu taşımaktadır.

Modern sınıfları, tecrübeli eğitim kadrosu, modern araç-gereçleri, on-line eğitimi ve direksiyon dersleri ile sabah – akşam ve hafta sonu gruplarında; (B sınıfı) Otomobil, (E sınıfı) Otobüs ve (A2 sınıfı) Motorsiklet sürücü belgeleri vermekte olup sektörde öncü konumundadır.

Sizlerin beğenisiyle sürücü kursu hizmetini sürdürmekte olan TABİM SÜRÜCÜ KURSLARI kendini geliştirmenin ve daha iyiyi yakalamanın gayreti içerisinde hizmetine devem etmektedir.

Tabim Sürücü Kursları bilindiği gibi Türkiye’de ilk defa Simülatör ile sanal ortamda direksiyon eğitimi vermeye başlamıştır. Simülatör ile direksiyon eğitimi, sektörümüze yeni bir heyecan katmıştır.

Misyonumuz Trafik terörünü önlemek için eğitimli ve bilinçli sürücüler yetiştirmektir.

“Yollar eğitimli sürücülerle daha güvenli” hale gelene kadar çalışmalarımızı ara vermeden devam ettirmek görevimizdir.Bu şuurla devam edebilmeyi, bizlerden desteğini hiç eksik etmeyen siz Tabim Sürücü kursu ailesine borçluyuz.

 

Sürücü Kursu sektöründe kalite, eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur.

Bu sebeple Tabim Sürücü Kursu Eğitim Kurumları’nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır.Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye,adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

Kalite yönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politakımıza bağlı olarak da Tabim Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına,tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik kosullarda topluma sunmak,

Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek

15 Adet Son Model Eğitim araçlarımız ve 20 kişilik Uzman egitimcilerimiz ile hizmet vererek ,sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak

VİZYONUMUZ

Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük egitimlerini saglayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayi hedefliyoruz.
Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştiği ve tercih ettigi kurum olacağız.
Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.

Uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farklilik yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacağız